economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Yozgat Gençlik Kollarından Kutlu Doğum Etkinliği

Ak Parti Yozgat Gençlik Kollarından Kutlu Doğum Etkinliği
A- A+ A

AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Yozgat’a getirdiği Grup Dergah’ın ilahi programı yoğun ilgi gördü.

AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Yimpaş AVM Salonunda İlahi programı düzenledi. Programa Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Bozok Üniversitesi Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Karacabey, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ali Gün ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda Grup Dergah’ın okuduğu ilahiler büyük beğeni topladı. Program sonunda konuşan AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Gün, Kainatın efendisi Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’i en iyi şekilde anlamak ve anlatılması gerektiğini belirterek, “O’nun hayatını kendimize örnek alıp, O’nun izinde gitmemiz gerekiyor. Peygamberimizi büyük, küçük, erkek, kadın herkesin en iyi şekilde tanıması ve yaşam biçimini kendine örnek alması gerekir” dedi.

Programa katılan Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’dan güzel bir program olduğunu belirterek, programı hazırlayan AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına ve katılımcılara teşekkür etti.

http://aygazete.com/yerel-haberler/yozgat-haberleri/ak-parti-yozgat-genclik-kollarindan-kutlu-dogum-etkinligi-18803
Etiketler: Yozgat, Yozgat Haberleri