economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yalova'dan Tekirdağ Armaspor Ve Kocaeli Yahya Kaptanspor Bir Üst Tura Yükseldi

Yalova'dan Tekirdağ Armaspor Ve Kocaeli Yahya Kaptanspor Bir Üst Tura Yükseldi
A- A+ A

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun organizasyonu olan Yıldız Erkekler Grup Müsabakaları’nın Yalova ayağı son bulurken, bir üst tura Tekirdağ Armaspor ve Kocaeli Yahya Kaptanspor yükseldi.

17-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Yalova Atatürk Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda Yalova Gençlikspor, Düzce’den Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Kulübü, Eskişehir’den Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, Kütahya’dan Simav Kazcıoğlu Spor Kulübü, Afyon’dan Afyon Belediyespor, Tekirdağ’dan Armaspor mücadele etti.

3 gün süren müsabakaların ardından A Grubu’nda tüm maçlarını kazanan Kocaeli Yahya Kaptanspor ile B Grubu’nun son maçında Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü’nü 3-2 mağlup eden Tekirdağ Armaspor, bir üst tura adlarını yazdırırken, kupalarını ise Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ın elinden aldılar. Turnuvanın en centilmen oyuncuları ise Armaspor’dan Umut Koca ve Yahya Kaptanspor’dan Yunus İncik seçilirken, iki oyuncuya kupalarını A klasman Gözlemcisi Musa Sütoğlu takdim etti.

http://aygazete.com/yerel-haberler/yalova-haberleri/yalovadan-tekirdag-armaspor-ve-kocaeli-yahya-kaptanspor-bir-ust-tura-yukseldi-42881
Etiketler: Yalova, Yalova Haberleri