economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Revi Temayül Yoklamısını Değerlendirdi

Başkan Revi Temayül Yoklamısını Değerlendirdi
A- A+ A

Trabzon 19 Mayıs Spor Salon’unda gerçekleşen Ak Parti Aday Adayı temayül yoklamasını İl Başkanı Haydar Revi değerlendirdi.

AK Parti 19 Mayıs Spor Salon’unda gerçekleşen temayül yoklaması için 19 sandık kuruldu ve 1975 oy kullanma hakkı olan teşkilat mensubundan 1718’i oyunu kullanarak yüzde 87 oranında bir katılım sağladı. Sabah saatlerinden itibaren yönetim kurulu üyeleriyle birlikte salonda olan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, yoklamanın bitiş saatine kadar yönetimiyle birlikte hiç oturmadı ve sorunsuz bir şekilde temayül yoklamasını sonlandırdı.

OLGUNLUKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER

Temayül yoklamasını değerlendiren Başkan Revi, “Teşkilat mensuplarımıza katılımlarından ve katılımlarındaki örnek teşkilatçılık anlayışı ve olgunluklarından dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Yoklamadan önce milletvekili aday adaylarımız 18 ilçede teşkilatlarımızı ve son olarak il yönetimini ziyaret etti, kendilerini tanıttı. Yoklamamızda İl ve İlçe Yönetimleriyle beraber Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve mahalle başkanlarımız oy kullandı. “ dedi.

HEPSİ GÖNLÜMÜZÜN BİRİNCİ MİLLETVEKİLİ ADAYI

Başkan Revi , “Her biri birbirinden değerli aday adaylarımızın sergiledikleri tablo da takdire şayandır, hepsi gönlümüzde birinci sıradan milletvekili adayıdır. Yoklama sonucunda teşkilatımızın kararına da herkes saygı göstermek zorundadır. Türkiye’de 400 milletvekilliği ve Trabzon’da 6-0’ hedefimizle girmiş olduğumuz bu yolda teşkilatlarımızın bu enerjisi ve dinamikliği bizleri mutlu etmiştir. Temayül yoklamasının hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

MÜHÜRLÜ ÇUVALLARLA ANKARA’YA GÖNDERİLDİ

Temayül yoklamasının bitmesiyle beraber Başkan Revi, Ankara’dan gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Artvin Milletvekili İsrafil Kışlalı, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, MYK Kadın Kolları Üyesi Ayşe Bahçecik ve MYK Gençlik Kolları Üyesi Fatih Toprak’a oy pusulalarını mühürlü çuvallarla teslim ederek Ankara’ya gönderdi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/trabzon-haberleri/baskan-revi-temayul-yoklamisini-degerlendirdi-61944