economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Nkü İle Çerkezköy Tso Arasında Kobilerde Verimlilik Protokolü İmzalandı

Nkü İle Çerkezköy Tso Arasında Kobilerde Verimlilik Protokolü İmzalandı
A- A+ A

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası arasında ’Verimli Kobi Destek Projesi’ iş birliği kapsamında, ’Kobilerde Verimlilik Protokolü’ imza töreni gerçekleştirildi.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol kapsamında, kobilerde endüstri mühendisliği verimlilik artırma teknikleri uygulanarak kobilerin kalite, verimlilik ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve sürdürülebilir sürekli iyileştirme sistematik yaklaşımlarının kazandırılması sonucunda önemli faydalar sağlamaları hedefleniyor. Yapılan ön çalışma sürecinde edinilen deneyimlerden, Çerkezköy Ticaret Sanayi Odasına kayıtlı kobiler tarafından değerlendirilmesi bekleniyor.

İmza törenine NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve Genel Sekreter Hakan Gel, İş Geliştirme Yöneticisi Ayşenur Taş, NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Doç.Dr. Aysun Sağbaş katıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/tekirdağ-haberleri/nku-ile-cerkezkoy-tso-arasinda-kobilerde-verimlilik-protokolu-imzalandi-82714