economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mhp Tekirdağ İl Kadın Kollarından Kutlu Doğum Haftası Programı

Mhp Tekirdağ İl Kadın Kollarından Kutlu Doğum Haftası Programı
A- A+ A

MHP Tekirdağ Kadın Kolları Teşkilatı tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

MHP Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Suzan Gürler Süyer, Kadın Kolları Teşkilatı olarak Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Tuğlalı Parkta düzenledikleri etkinlikte vatandaşlara gül suyu ve gül kokulu lokum ikram ettiklerini söyledi. MHP Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Suzan Gürler Süyer, Kutlu Doğum’un unutulmaması için çalıştıklarını belirterek, “Programımız kadın kollarımız tarafından düzenlendi. Kutlu doğumu bu şekilde kutlayarak unutturmamak istedik. Gül kokulu lokumları kutular şekline üzerlerindeki ayetli paketlerle vatandaşlara dağıttık. Aynı zamanda il kadın kolları olarak peygamber efendimizin sevdiği gül kokusunun tüm evlerde kokması için şişelere gül suyu doldurduk. Tekirdağ’daki tüm evlerin gül kokmasını arzu ederek gül sularını dağıtıyoruz" dedi.

Öte yandan, stant kurularak gül suyu ve gül kokulu lokum dağıtım etkinliğine MHP Tekirdağ Milletvekili adayı Kamil Günay ve çok sayıda partili katıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/tekirdağ-haberleri/mhp-tekirdag-il-kadin-kollarindan-kutlu-dogum-haftasi-programi-74251