economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mhp Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan'dan Kurultay Değerlendirmesi:

Mhp Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan'dan Kurultay Değerlendirmesi:
A- A+ A

MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, MHP’nin 11’inci kurultayının her zamankinden daha coşkulu geçtiğini belirterek, MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen’in Parti Meclisi’ne girdiğini söyledi.

MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Devlet Bahçeli’nin yeniden Genel Başkan seçildiği 11. Genel Kurulu değerlendirdi. Kurultayın daha önceki kurultaylardan daha coşkulu olduğunu ifade eden Kaplan, Genel Kurul yapılırken Türkiye’de güzel mesajlar verildiğini dile getirdi.

Kurultay’ın 21 Mart’ta Nevruz’da olmasını Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin istediğini belirten Kaplan, "Genel Başkanımız daha önce Nevruz’un Türk bayramı olduğunu Türklüğün şöleni olduğunu söylemişti. Özellikle kongremizin de Nevruz gününde olmasını sayın genel başkanımız bizzat istemişti. MHP’nin 11. Genel Kurulu çok coşkulu geçti. MHP’nin daha önce yaptığı genel kurullarından en kalabalık olanıydı. Genel Kurul yapılırken Türkiye’de güzel mesajlar verildi. Katılım olarak Türkiye’nin her tarafından gelen MHP’liler sayın genel başkanımıza sevgi gösterisinde bulundular. Sayın Genel Başkanımız çok güzel mesajlar verdi. Tekirdağ ilimizden de 10 otobüs 2 tane minibüs gitti. 50’ye yakında özel araçla giden arkadaşlarımız var. Genel Kurula şehrimizden katılım çok güzel oldu. Aynı zaman ilimizden bir MYK üyesi çıktı. Bülent Belen yapılan kurultayla parti meclisine girdi. Kendisi aynı zamanda merkez karar yönetim kurulu üyesi oldu. Parti yönetimine ilimizi temsilen sayın vekilimiz Bülent Belen girmiş oldu. Sayın genel başkanımızın tekrar başkan olarak seçilmesi Türk milleti için hayırlı ve uğurlu olsun" ifadesini kullandı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/tekirdağ-haberleri/mhp-tekirdag-il-baskani-enez-kaplandan-kurultay-degerlendirmesi-95593