economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Demokratik Sol Parti (Dsp) Tekirdağ Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Demokratik Sol Parti (Dsp) Tekirdağ Milletvekili Adaylarını Tanıttı
A- A+ A

Demokratik Sol Parti (DSP) Tekirdağ İl Başkanlığı, düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili adaylarını tanıttı.

DSP Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım kahvaltısına DSP Tekirdağ İl Başkanı Kenan Çil, milletvekilleri adayları ve gazeteciler katıldı. Kahvaltıda konuşan DSP Tekirdağ İl Başkanı Kenan Çil, "Tekirdağ milletvekili adaylarımızın hepsinin çalışmaları var. Seçimlerin bizim için iyi olacağını düşünüyoruz. Demokrasiye olan inancımız, ülkeye olan sevgimiz, Atatürk devrimciliğine olan bağlılığımız partimizin ilkelerinden biridir. Emeğe, insan haklarına, evrensel değerlere sahip çıkan partinin üyeleriyiz. Aynı zaman DSP olarak da bir aileyiz. Bizim de sesimizi duyarlar. Gereken ilgiyi halkımızdan görürüz. Köylerde, kahvelere gittiğimizde herkes DSP diyor ama oya dönüştürülmeye geldiğinde ne yazık ki bir kazanım olarak elde edemiyoruz" ifadesini kullandı.

Tanıtım toplantısı, DSP Tekirdağ İl Başkanı Kenan Çil’in açıklamanın ardından DSP Tekirdağ Milletvekili Adaylarının konuşmasıyla son buldu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/tekirdağ-haberleri/demokratik-sol-parti-dsp-tekirdag-milletvekili-adaylarini-tanitti-46040