economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Zirve Yarışını Sürdüreceğiz

Zirve Yarışını Sürdüreceğiz
A- A+ A

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 13 Mart Cuma günü deplasmanda İstanbul Teknik Üniversitesi Basketbol Takımı ile karşılaşacak.

Zorlu mücadele ile ilgili açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “İTÜ maçını kazanarak zirve yarışının içinde olmaya devam edeceğiz. Biz her maçı ayrı ayrı değerlendiriyoruz. Ancak her maça galibiyet hedefiyle çıkıyoruz” diye konuştu. Ligin 24. haftasını çok önemli bir galibiyetle tamamladıklarını da belirten Altuğ, “Geçen haftaki Gelişim Koleji maçında basketbolcularımız üst düzey bir performans ortaya koydular. Büyükşehir’e kapılarını ilk kez açan Serdivan Spor Salonu’nda önemli bir galibiyet kazandık. Kritik mücadelede bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah play-offlara avantajla girmek için galibiyetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Akgün Altuğ açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Her zaman ifade ediyoruz; biz takımımıza güveniyoruz. İyi bir başlangıç yaptığımız zorlu lig maratonunu şampiyonlukla tamamlayacağımıza inanıyoruz. Şehir olarak Büyükşehir’in şampiyonluğu için kenetlenmiş durumdayız. İnşallah zorlu play-offlar sonrası önümüzdeki sezon Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek bir Büyükşehir olacak.”

http://aygazete.com/yerel-haberler/sakarya-haberleri/zirve-yarisini-surdurecegiz-59337