economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Saü'de 14'Üncü Endüstri Mühendisliği Günleri Başladı

Saü'de 14'Üncü Endüstri Mühendisliği Günleri Başladı
A- A+ A

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından gelenekselleşen ‘Endüstri Mühendisliği Günleri’nin 14’üncüsü başladı.

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde başlayan ‘Endüstri Mühendisliği Günleri’ üç gün boyunca devam edecek. Bu yılki sloganı ‘Geleceğe Yön Ver’ olan etkinlik, iş dünyasının önemli isimlerini öğrencilerle buluşturacak.

Etkinliğin açılışında konuşan Endüstri Mühendisliği Topluluğu Öğrenci Başkanı Hüseyin Akar, “Bu yıl ondördüncüsünü düzenlediğimiz ve üç gün sürecek olan Endüstri Mühendisliği Günlerinde teknolojiye, sanayiye, ekonomiye, bilime, mühendisliğe ve geleceği yönetmeye yönelik konferanslar bizleri bekliyor. Her oturumda farklı bir sektörü mercek altına alacağız. Öğrenci ile iş dünyası arasında köprüler kurarak alanında uzman mühendislerin, akademisyenlerin, ceoların, şirket ve fabrika yöneticilerinin trend sektörler hakkında bilgi paylaşımlarını ve değerlendirmelerini dinleyeceğiz” dedi.

SAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul, “Endüstri Mühendisliği Günleri öğrenci ve iş dünyasının buluşması açısından önemli bir etkinlik. Buradan emeği geçen tüm öğrencilerimize ve işlerinden vakit ayırıp öğrencilerimizle bir araya gelen sektör temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/sakarya-haberleri/saude-14uncu-endustri-muhendisligi-gunleri-basladi-38492