economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Sanat Kulübünden Bahar Etkinlikleri

Sanat Kulübünden Bahar Etkinlikleri
A- A+ A

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sanat Kulübü ‘Bahar Etkinlikleri’ kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Sanat Kulübü üyeleri Esra Yavuz, Nazif Gürkan Kılıç, Derya Karaduman, Birsen Şeker, Yusuf Özcan, Hacer Ulusay, Melek Karabacak ve Gökhan Çakan üniversitemiz Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesisinde ‘Işık Telaşları’ adlı şiir dinletisi düzenledi.

Üniversite öğretim elemanları ve öğrencilerin yanı sıra Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Edebiyat Bölümü öğrencilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

‘HUZUR EVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET’

Sanat Kulübü üyeleri Nevşehir’in Hacıbektaş İlçesinde bulunan Rıfat Kartal Huzurevi’nde kalan huzur evi sakinlerini ziyaret etti. Ziyarette kulüp üyeleri müzik dinletisi, çay saati ikramları ve sohbetleriyle huzurevi sakinlerine mutlu bir gün yaşattı.

‘3. ULUSAL ALTERNATİF SERAMİK PİŞİRİM ÇALIŞTAYI’NA HAZIRLIK’

Sanat Kulübü üyeleri 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Uşak Üniversitesi iş birliği ile Avanos Seramik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASEM)’in yürüteceği ‘3. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştayı’ hazırlık çalışmalarına katıldı.

Kulüp üyeleri, çalıştay için yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulurken çeşitli uygulamalar da gerçekleştirdi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/nevşehir-haberleri/sanat-kulubunden-bahar-etkinlikleri-34766