economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Genel Merkez Skm Başkanı Ataş Nevşehir'de

Ak Parti Genel Merkez Skm Başkanı Ataş Nevşehir'de
A- A+ A

AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Ataş, “Nevşehir halkı, AK Kadroların birlik, beraberlik ve kardeşliğine inanıyor, inşallah 7 Haziran’da da 3-0 yaparak, durmak yok hizmete devam diyecek” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Ataş, Nevşehir’e geldi. Nevşehir Şehitlik Kavşağında AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl SKM Başkanı Sami Demirses ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar tarafından karşılanan Mustafa Ataş, burada İl ve İlçe SKM Başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı SKM Toplantı Salonunda, İl ve İlçe SKM Başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştiren Mustafa Ataş, İl merkezi ve ilçelerde yürütülen seçim çalışmaları hakkında brifing aldı.

Toplantı da bir konuşma gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’de 7 Haziran akşamı üç Milletvekili çıkaracaklarına inandıklarını belirterek, bu doğrultuda çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

SKM Başkanı Mustafa Ataş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tanrıver, 7 haziran seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

SKM Başkanı Mustafa Ataş ise burada yaptığı konuşmada, Nevşehir’de siyasi açıdan çok güzel bir uyum olduğunu belirterek; “Nevşehir birliğiyle, beraberliğiyle ve kardeşliğiyle şimdiden hazır, 7 Haziranın şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Türkiye’nin 2023 vizyonuna taşınmasında vazgeçilmez bir önem taşıyacak Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade eden Ataş, bu kapsamda SKM’lere büyük önem düştüğünü kaydetti.

Ataş, seçimlerin sağlıklı bir şekilde işleyişinin sağlanması için oluşturulan Seçim koordinasyon Merkezlerinin daha önceki seçimlerde olduğu gibi başarılı bir imtihan vereceğine inandığını belirterek, 7 Haziran seçimlerinin hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Toplantıda, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve İlçe SKM Başkanlarının yanı sıra, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar’da hazır bulundu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/nevşehir-haberleri/ak-parti-genel-merkez-skm-baskani-atas-nevsehirde-69708