economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Şampiyon Takımların Başkanları Bodrum'da Buluştu

Şampiyon Takımların Başkanları Bodrum'da Buluştu
A- A+ A

Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ve B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya Bodrum’da bir açılışta buluştu.

Bodrum Kumbahçe Sahilinde bulunan işletmenin açılışına Göztepe ve B.B. Bodrumspor kulüp başkanlarının yanı sıra Göztepeli ve Bodrumsporlu taraftarlarda katıldı.

Sarı kırmızı bayraklar ve balonlarla süslenen işletmenin ismi ise Göztepe Spor Kulübünün ünlü taraftar grubu ‘Yalı’dan geliyor. Yalı Kafe’nin açılışında kulüp başkanları Sepil ve Karakaya’nın uzun süre sohbet ettiği görülürken, sarı kırmızı bayrağın üzerinde yazılı olan ‘Hadi Gari Göztepe’de dikkatlerden kaçmadı.

Mekan açılışına katılan Göztepe Spor Kulübü başkanı Mehmet Sepil gazetecilerin sorularına “ Önemli bir maçımız var ondan sonra konuşacağım” diyerek teşekkür etti. Başkan Sepil bugün İzmir’de Göztepe ile Kırklarelispor arasında oynanan ve 3-1 Göztepe’nin kazandığı karşılaşmaya da Bodrumlu Göztepeliler ile birlikte aynı otobüste giderken otobüsün arkasına yazılan ‘Dikkat Başkan Var’ pankartı da gözlerden kaçmadı.

Bugün İzmir’de oynanan karşılaşma sonucu İzmir köklü kulüplerinden olan Göztepe Spor Kulübü, Süper Toto 2’inci Lig Kırmızı Grup’ta bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiş oldu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/muğla-haberleri/sampiyon-takimlarin-baskanlari-bodrumda-bulustu-88016
Etiketler: Muğla, Muğla Haberleri