economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Dr. Nihat Özkan, Ak Parti Teşkilatlarına Teşekkür Etti

Dr. Nihat Özkan, Ak Parti Teşkilatlarına Teşekkür Etti
A- A+ A

Ak Parti Mardin milletvekili aday adayı Dr. Nihat Özkan, Pazar günü gerçekleştirilen temayül yoklamasının bir bayram havasında geçtiğine dikkat çekerek, partilerinin gücünün buradan geldiğini söyledi.

7 Haziran seçimleri için Mardin’den milletvekili aday adayı olan Dr. Nihat Özkan, temayül yoklamasının yapıldığı Pazar gününe kadar milletvekili aday adayları arasında tatlı ve kardeşçe bir rekabetin geçtiğine işaret ederek, “Bütün teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Hep yanı başımızda yer aldılar. Başta Ak Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu olmak üzere, Artuklu, Midyat, Kızıltepe, Derik, Dargeçit, Mazıdağı, Nusaybin, Ömerli, Savur ve Yeşilli ilçe başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bize büyük destek verdiler. Gece gündüz hep bizimle birlikte oldular. Pazar günü çok güzel bir temayül seçimi gerçekleştirdik. Adeta bir bayram havası yakaladık” dedi.

“7 HAZİRAN’A KADAR OMUZ OMUZA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Dr. Özkan, 7 Haziran genel seçimlerine kadar Mardin’de teşkilatlarla birlikte omuz omuza çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Özkan, “Bu seçim bambaşka bir seçim olacak. İnşallah 2023 vizyonu çerçevesinde Mardin hak ettiği yere gelecek. Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 7 Haziran sonrasında da farklı bir Mardin’i yeni bir Mardin’i hep birlikte inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/mardin-haberleri/dr-nihat-ozkan-ak-parti-teskilatlarina-tesekkur-etti-94360
Etiketler: Mardin, Mardin Haberleri