economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Demirdağ Destek Turuna Devam Ediyor

Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Demirdağ Destek Turuna Devam Ediyor
A- A+ A

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili aday adayı Edip Demirdağ, parti teşkilatlarını, gençlik ve kolları ile sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Demirdağ, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Olcay Sekizkardeş, Nusaybin İlçe Başkanı Osman Doğru, Kızıltepe İlçe Başkanı Murat Durgan, Derik İlçe Başkanı Ali Osman Tutal, Mazıdağı İlçe Başkanı Abdurrahman Kaya, Yeşilli ilçe Şehabettin Şafak ile gençlik ve kadın kollarını ziyaret etti. Demirdağ, "Karşılıklı olarak yapılan ve yapılabilecek Mardin’imize dönük çalışmalar ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk. İlçe başkanları güzel ve değerli çalışmalarından ötürü zaman ayırarak bizleri dinlemesi için teşekkür ediyorum. Çok verimli ziyaretlerde bulunduk. Karşılıklı diyaloglarımız gelişti. Biz birlikte Mardin için çalışmalıyız. Hep birlikte hedefimize kilitlenerek daima ileriye dönük büyük adımlar atacağız. Durmak yok yola devam" dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/mardin-haberleri/ak-parti-mardin-milletvekili-aday-adayi-demirdag-destek-turuna-devam-ediyor-16920
Etiketler: Mardin, Mardin Haberleri