economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Zeynel Balkız'dan Türk Eğitim Sen Turgutlu Temsilciliği'ne Ziyaret

Zeynel Balkız'dan Türk Eğitim Sen Turgutlu Temsilciliği'ne Ziyaret
A- A+ A

Seçim çalışmaları kapsamında Turgutlu’da çeşitli ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Zeynel Balkız’ın son durağı Türk Eğitim Sen Turgutlu Temsilciliği oldu.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Zeynel Balkız, Türk Eğitim Sen Turgutlu Temsilciliğinde düzenlenen toplantıya katıldı. TURÇEP Dönem Sözcüsü Kamu-Sen’in temsilcisi İsmail Altaç ve diğer paydaş kurumların temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Zeynel Balkız’a Çaldağı dosyası teslim edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Zeynel Balkız yaptığı konuşmada, “Çevre olaylarına biz duyarlıyız. Çaldağı’nda varız. Yırca’daki zeytinlerde varız. Gördes’teki Karayakup Köyü’nde varız. Nikel işinde, Karayakup’ta da yerinden kaldırıyorlar. Soma şehit ailelerinin de avukatıyım. Organizasyonunu yaptık hala yürütüyoruz. Türkiye ve Dünya çapında gündem oluşturduk. Bu anlamda size hizmet etmek sesinizi duyurmak isteriz. Bu işlerin başarısında ısrar ve kararlılık çok önemli. Eğer biz hakikaten Allah’ın verdiği bu çevreyi ve yine onun koyduğu nizam korumak istiyorsak, buna sahip çıkacağız. Bu ibadettir. Allah rızası için yapılan bir iştir, bunun siyaseti olmaz. Bu çevre yalnız bizim değil. Bu çevre mücadelelerinde hem partim adına hem Zeynel Balkız adına yanınızdayız." dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/manisa-haberleri/zeynel-balkizdan-turk-egitim-sen-turgutlu-temsilciligine-ziyaret-21260
Etiketler: Manisa, Manisa Haberleri