economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Manisa'nın Gururu Oldular

Manisa'nın Gururu Oldular
A- A+ A

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Şehzadeler Gençlik Merkezi bünyesindeki müzik stüdyosunda 3 yıldır çalışıp kendilerini geliştiren Cumhuriyet Anadolu Lisesi müzik grubu, Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışmasında Türkiye finaline kalarak Manisa’nın gururu oldular.

İstanbul Bostancı Gösteri Merkezinde 9 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’de yapılacak olan finale katılmaya hak kazanan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müzik Grubu, okulun müzik öğretmeni Deniz Seda Şahin eşliğinde 3 yıldır disiplinli bir şekilde müzik çalışmalarını Şehzadeler Gençlik Merkezi Stüdyosunda sürdürerek Manisa’nın gururu oldu.

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Deniz Seda Şahin yaptığı açıklamada, “6 yıldır çalıştığım bu okulda grubun öğrencileri ile 9. sınıfta tanıştım ve gençlerin yeteneklerini keşfedip bir grup oluşturmaya teşvik ettim. Grubun kurulmasından sonra da gençlere kendilerini her alanda geliştirme imkânı sunan Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne bağlı Şehzadeler Gençlik Merkezi, müzik alanında öğrencilerime vermiş olduğu katkı ve destekle müzik grubumuz kendilerini geliştirme imkânı buldular. Bu konuda da gençlerimiz hiçbir ücret ödemeksizin bu imkânlardan faydalanmıştır. Bunun için şahsım okulum ve öğrencilerim adına Manisa Şehzadeler Gençlik Merkezine çok teşekkür ederim. Manisa’mızı ve Okulumuzu en iyi şekilde temsil ederek finale kalmayı başaran müzik grubu öğrencilerime sonsuz teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İnşallah 9 Mayıs Cumartesi yapılacak olan finallerde dereceye girip Manisa’mıza bir başarı daha getirmek istiyoruz. Bu hususta yapılacak olan finalde SMS oyları ile desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/manisa-haberleri/manisanin-gururu-oldular-67695
Etiketler: Manisa, Manisa Haberleri