economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Gördes'te Bülent Arınç Heyecanı

Gördes'te Bülent Arınç Heyecanı
A- A+ A

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördeslileri Başbakan Yardımcı Bülent Arınç’ın katılımıyla gerçekleşecek Gördes Toplu Açılış Töreni’ne davet etti.

Gördes’te 2009’dan bu yana, ilçeye kazandırılan eserlerin Toplu Açılış Töreni Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Başkan Akyol, yaklaşık 100 milyonluk eserin altında imzası bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın ve Manisa Milletvekillerinin katılacağı Toplu Açılış Töreni’yle ilgili şunları söyledi:

"2009’da bu göreve başlarken Başbakan Yardımcımız Sn. Bülent Arınç Gördes’e teşrif etmiş ve bizlere bu hizmetlerin sözlerini vermişti. Şimdi yaklaşık 100 milyon değerindeki 20 eserin toplu açılışını gerçekleştireceğiz. Başbakan Yardımcımız ve milletvekillerimizin destekleri sayesinde sözlerimizi tuttuk ve tutmaya devam ediyoruz. Kendilerine tüm Gördesliler adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Başbakan Yardımcımız 2 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’da ilçemizde olacak. Şehit Mahkbule Hanım Meydanında gerçekleştirilecek Toplu Açılış Töreni’nde siz değerli Gördeslilere hitap edecek. Başbakan Yardımcımız Toplu Açılış Töreninin ardından çeşitli yatırımları yerinde inceleyecek. Tüm Gördesli hemşehrilerimizi büyük bir coşkuyla gerçekleştireceğimiz Toplu Açılış Töreni’ne bekliyoruz. "

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın katılımlarıyla gerçekleşecek Toplu Açılış Töreni’ne, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Manisa ve İzmir’den bölge müdürleri, il müdürleri ve üst düzey devlet temsilcilerinin de katılması bekleniyor. Manisa milletvekillerinin de katılacağı Toplu Açılış Töreninde; Güneşli Barajı ve Sulama Projesi, TOKİ Konutları, Devlet Hastanesi, Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu, Doğanpınar Göleti ve Sulama Projesi, Gördes Çayı Taşkın Koruma Projesi, İmam Hatip Lisesi Pansiyonu, Anadolu Lisesi, Anadolu Lisesi Pansiyonu, Şehir İçi Sıcak Asfalt ve Kaldırım Projesi, Güneşli Atatürk İlkokulu, Fatih Ortaokulu Ek Dersliği, Soğuk Hava Deposu, Eski Gördes Tarihi Pazar Camii, Belediye Şantiye Binası, Belediye 10 yeni Araç Alımı, Engelsiz Engelliler Yaşam Parkı, Ramazan Tevfik Demirağ Anaokulu, Adnan Menderes Camii, Elektrik Hattının Yer Altına Alınması gibi yaklaşık 100 milyonluk eser bulunuyor.

http://aygazete.com/yerel-haberler/manisa-haberleri/gordeste-bulent-arinc-heyecani-19485
Etiketler: Manisa, Manisa Haberleri