economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Adrenalin Kulübünden Ulubey Kanyonuna Çıkarma

Adrenalin Kulübünden Ulubey Kanyonuna Çıkarma
A- A+ A

Manisa’nın Kula ilçesinde faaliyet gösteren Özel Ufuk Koleji, veli-okul işbirliğini geliştirmek amacıyla kendi bünyesinde kurduğu Ufuk Adrenalin Kulübü tarafından dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan Ulubey Kanyonuna gezi düzenledi.

Kulübün faaliyetleri kapsamında tarihi ve turistik yerlere geziler düzenlemek olduğunu belirten Okul Müdürü Sosyal Tokuç, "Hafta içi çalışan velilerimizin dinlenmesi, birbirimizle kaynaşmak ve çevremizi daha iyi tanımak amacıyla bu kulübü kurduk. Faaliyetlerimiz, velilerimizin yanı sıra çevre dostu olan ilçemiz sakinlerinin yoğun katılımıyla devam ediyor. Bu hafta gezimizi ABD’deki Arizona Eyaleti sınırları içerisinde bulunan Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük ikinci Kanyonu olan Uşak ilinin Ulubey ilçesi sınırları içerisinde bulunan Ulubey Kanyonuna düzenledik. 120 kilometre uzaklıkta bulunan bu doğa harikasından haberimiz bile yoktu. Oraya gidince harika bir doğa manzarasıyla karşılaştık. Mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak görüyoruz. Ulubey Kanyonunun tanıtımı için büyük bir yatırımın yapıldığını orada bulunan Uşak Valimiz Seddar Yavuz’dan öğrenmiş olduk. Bizimle çok yakından ilgilenen sayın valimize ve Ulubey Kaymakamına da teşekkür ediyoruz. Yapılan yatırımlar sayesinde gelecekte çok büyük bir turizm beldesi olacağına inanıyorum.” dedi.

Kahvaltıyla geziye başlayan veliler, gün boyunca 20 kilometreye yakın bir mesafe yürüdüklerini belirtirken, okul idaresine ve katılan arkadaşlara teşekkür ettiler.

Kulüp faaliyetlerine katılan okul velilerinden Ahmet Azman, “Yapılan etkinlik için çok teşekkür ediyorum. Çok eğlenceli ve maceralı bir gezi oldu. Katıldığımız geziyle hem eğlenceli ve nitelikli bir şekilde vakit geçirdik hem de diğer velilerle tanışma ve kaynaşma fırsatı bulduk. Bundan sonraki etkinlikleri de sabırsızlıkla bekliyorum.” diye konuşurken, Ufuk Adrenalin Kulübü Kurucu Üyesi Galip Çelik de, “Ufuk Eğitim Kurumları olarak, öğrenci velilerimizle birlikte 15 günde bir hafta sonları Kula ve çevre illerde farklı mekanlara sağlıklı yaşam yürüyüşleri düzenliyoruz. 10 Mayıs günü de Selendi Yelimere Kanyonuna gideceğiz. Herkesi bekliyoruz.” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/manisa-haberleri/adrenalin-kulubunden-ulubey-kanyonuna-cikarma-81649
Etiketler: Manisa, Manisa Haberleri