economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yeni Malatyaspor'un, 2. Lig Beyaz Grupta Şampiyon Olması

Yeni Malatyaspor'un, 2. Lig Beyaz Grupta Şampiyon Olması
A- A+ A

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğunun ardından bir açıklama yaparak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Malatyaspor’un yanında olacağını belirtti.

Ağbaba açıklamasında, “Şampiyonluk maçının ardından ortaya çıkan tablo bir kez daha Malatyaspor’un tüm Malatyalıların ortak paydası olduğunu göstermiştir. Dünyanın dört bir yanında Malatyalıların buluştuğu en önemli değerlerden biri Malatyaspor’dur. Bu değere sahip çıkmak tüm Malatyalılar için büyük önem taşımaktadır” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Başkan Adil Gevrek’i, teknik direktör Feyyaz Uçar’ı, oyuncuları, teknik heyeti ve tüm zor şartlara rağmen takımımızı yalnız bırakmayan, güç veren taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Yeni Malatyaspor’umuzu Süper Lig’de göreceğimiz günlerin özlemiyle başarı dileklerini iletiyorum” ifadelerini kullandı.

“Şampiyonluk yolunda defalarca haksızlığa uğrayan, sahası kapatılan, binlerce lira cezalarla karşı karşıya bırakılan Yeni Malatyaspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını ifade eden Ağbaba, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Malatyaspor’un yanında olacağız” diye konuştu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/yeni-malatyasporun-2-lig-beyaz-grupta-sampiyon-olmasi-86565