economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yaşar: “Ak Parti Bir Halk Hareketidir”

Yaşar: “Ak Parti Bir Halk Hareketidir”
A- A+ A

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, AK Parti’nin bir millet ve memleket hareketi olduğunu söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Nurettin Yaşar, seçim çalışmaları kapsamında Double Tree by Hilton Otel’de gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilere kendisi hakkında bilgiler veren ve soruları cevaplayan Yaşar, “Sokaktaki her Malatyalı kadar Malatyalıyım. Malatya’da doğdum, ilk, ortaokul ve liseyi Malatya’da okudum. Malatya’nın bütün renklerini tanıyorum. Malatya’nın yeraltı, yer üstü, doğa ve insan kaynaklarını biliyorum” dedi.

Yaşar, basın toplantısının ardından Malatya Tabip Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Malatya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kızılay, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ve beraberinde kendilerini ziyarete gelenlere teşekkür etti.

Yaşar ise, AK Parti’nin klasik, bilinen kalıplar içerisinde bir parti olmadığını kaydetti. AK Parti’nin bir halk hareketi olduğunu dile getiren Yaşar, “AK Parti normal bir hareket. Bir halk, millet, memleket hareketi. Ya da o bölgenin bastırılmış unsurlarının, ana unsurlarının, temel sahiplerinin başlattığı bir hareket” diye konuştu.

Yaşar, daha sonra Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, Nurettin Yaşar’a başarılar diledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, Malatya için gerek yerelde, gerekse de merkezde bir şeyler yapmak adına milletvekili adayı olduğunu belirtti. Yaşar, ziyaretine Kışla Caddesi’yle devam etti. Esnaflarla bir araya gelen Yaşar, vatandaşlarla da sohbet ederek, destek istedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ile MİAD Başkanı Yunus Aktaş da Nurettin Yaşar’a ziyaretlerinde destek verdiler.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/yasar-ak-parti-bir-halk-hareketidir-20316