economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Tüfenkci: “Birileri Laf Üretir, Biz İse Hizmet”

Tüfenkci: “Birileri Laf Üretir, Biz İse Hizmet”
A- A+ A

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim çalışması kapsamında Göztepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, "Biz burada varsak, sizin adınıza bir şey yapmak için varız. Sizin sahibi olduğunuz bu topraklardaki söz hakkını, inisiyatifi, yetkiyi, gücü, imkanı size teslim edebilirsek, sizin mührünüzü Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na vurabilirsek, biz varız, bir şey ifade ederiz" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, birilerinin sadece laf ürettiğini, AK Parti’nin ise hizmet ürettiğini belirtti. ’Birileri iftira atar, bizler hizmet yaparız’ ifadesini kullanan Tüfenkci, "Birileri çocuklarımızın, gençlerimizin yarınlarını düşünmez, bol keseden atar, oyları almak için adeta açık artırmaya çıkarır. Biz, ülke sevdasıyla, millet sevdasıyla çalışırız. Yapamayacağımız hiçbir şeyi de vaat etmeyiz. Bugüne kadar Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ne hizmet vaat ettiyse gerçekleştirdiği gibi Sayın Ahmet Davutoğlu da söylediği bütün vaatleri teker teker yerine getiriyor" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık ise, "Analar ağlamasın dedik, Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi’ni başlattık ve son 2 yıldan bu yana Allah’a hamdolsun analarımızın gözyaşı dindi. Silahlar sustu, analarımız yaptığımız çalışmayla isterlerse Türkçe, isterlerse Kürtçe, isterlerse Almanca, istediği dilde konuşmaya başladı. Demokratikleşme, kardeşlik ve çözüm süreci dedik, bunların hepsini sizlerle beraber yaptık. Ekonomik göstergelerde çok önemli adımlar attık" şeklinde konuştu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/tufenkci-birileri-laf-uretir-biz-ise-hizmet-45955