economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Polat, Musiad Toplantısına Katıldı

Polat, Musiad Toplantısına Katıldı
A- A+ A

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, MÜSAİD Malatya Şubesi’nin organize ettiği toplantıya katıldı. Burada konuşan Başkan Polat, “Bir şehrin bir ilçenin gelişmesi ve büyümesi orada yapılan İnşaat faaliyetleriyle doğru orantılıdır” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Malatya Şubesi tarafından gerçekleştirilen toplantıya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Haydar Şahin, Muammer Zafer, Mehmet Çınar, Mehmet Güner, Rıza Murat Türksoy, Meltem Kavuk, Yeşilyurt Belediyesi Birim Müdürleri ve Malatyalı iş adamları katıldı. Başkan Hacı Uğur Polat, iş adamlarının tek tek maddeler halinde hazırlanan sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyerek not aldı.

MÜSİAD’ın Malatya’nın gelişmesi açısından çok önemli bir kurum olduğunu belirten Polat, Malatya MÜSİAD İnşaat Sektör Kurulu tarafından organize edilen ve ilimizde inşaat sektörünün karşılaştığı sorunlar hakkındaki raporları doğrultusunda belediye olarak yatırımcılarının sorunlarına çözüm bulmaya çalıştı.

Polat, “Yeşilyurt İlçemiz Malatya’nın gelişime açık bölgelerin başında gelmektedir. Bir şehrin bir ilçenin gelişmesi ve büyümesi orada yapılan İnşaat faaliyetleriyle doğru orantılıdır. Eğer bir bölgede inşaat faaliyetleri artarak devam ediyorsa o bölge hem gelişir, hem de büyür. İnşaat sektörünü yakinen bilirim ve yaşanan sıkıntıları sorunları çok iyi anlıyorum. Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman çözüm üretmeye hazırız. Memleketimize yapılan her yatırımı destekleriz ve kolaylık sağlarız” dedi.

“YENİ YEŞİLYURT’U HEP BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ"

İnşaat alanında faaliyet gösteren müteahhit ve iş adamlarının maddeler halinde belirlediği sorunları tek tek dinleyen ve cevap veren Polat, “Bizler yapıcıyız, yıkıcı değiliz. MÜSİAD Derneğimizin ve iş adamlarımızın her zaman yanındayız onların sorunları bizim sorunlarımızdır. İnşallah bu şehrimizi bu ilçemizi hep beraber yöneterek büyüyüp gelişeceğiz. Hep birlikte yeniden inşa edeceğiz" diyerek sözlerine son verdi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/polat-musiad-toplantisina-katildi-27561