economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mtb, Tobb 71. Mali Genel Kuruluna Katıldı

Mtb, Tobb 71. Mali Genel Kuruluna Katıldı
A- A+ A

TOBB’un 71’inci Mali Genel Kurulu Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve TOBB delegelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

1-2 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 71. Genel Kurul Toplantısına Malatya Ticaret Borsasını temsilen delege olan Yönetim kurulu başkanı Gürsel Özbey, Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Budak, Murat Bakırcı ve Meclis üyeleri H.Ahmet Duran, Mehmet Şerefhanlı ile Genel Sekreter A.Vahap Bulgurlu katıldılar.

Genel kuruldan bir gün önce TOBB bünyesinde 10,20, 30 ve 40 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi verildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

TOBB delegeliğinde 10 yılını doldurarak plaket alan Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Özbey, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na şahsını onurlandırarak Hizmet Şerefi Belgesi ve plaket verme nezaketinde bulunduğundan dolayı teşekkürlerini sundu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/mtb-tobb-71-mali-genel-kuruluna-katildi-87056