economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Gündüzbey Yeşil Konaklarda Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

Gündüzbey Yeşil Konaklarda Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
A- A+ A

Yeşilyurt Belediyesi Gündüzbey Yeşil Konak öğrencileri içinde bulunduğumuz Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi.

Gündüzbey Yeşil Konak Eğitim ve Kültür Merkezinde gerçekleşen kutlu doğum etkinliğine Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya Milletvekili adayları Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammet Emin Yalçınkaya, Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz, yanı sıra çok sayıda Peygamber Sevdalıları katıldı.

Gündüzbey Yeşil Konak öğrencilerin düzenlediği ve sunumunu yaptığı programda, öğrencilerin Peygamber Efendimiz için okuduğu şiirler dinleyicileri gözyaşlarına boğarak duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

Gündüzbeyli öğrencilerin kutlu doğum programından oldukça etkilenen ve duygulanan Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat, "Nebiler Nebisi ancak böyle güzel anlatılır, çocuklarımızın okudukları şiirler hepimizi çok etkiledi. Yeşil Konaklarımızdaki yavrularımızın programı hazırlayıp kendilerinin düzenlemesi de bizim için ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Yeşil Konaklarımızda eğitim gören yüzlerce öğrencinin bu öz güveni kazandığını görüyorum. Bu programı hazırlayan öğrencilere, öğretmenlere ve ailelere çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Etkinliklerin ardından katılımcılara lokma tatlısı, gül ve Peygamber (S.A.V) hayatını anlatan kitap dağıtıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/gunduzbey-yesil-konaklarda-kutlu-dogum-haftasi-etkinligi-39034