economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Darendespor'dan Gençlere Konferans

Darendespor'dan Gençlere Konferans
A- A+ A

Darendespor Kulübü tarafından uygulanmakta olan İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Gençler Sporla Hayata Tutunuyor” projesi kapsamında gençlere yönelik “Akran Zorbalığı ve Korunma Yolları” adlı konferans programı gerçekleştirildi.

Uzman rehber ve psikolojik danışman Hamit Erçetin tarafından sunulan programda gençlerin birbirlerine karşı nasıl davranmaları ve akranlarıyla barış ve kardeşlik içerisinde, dostça geçinme yollarının anlatıldığı programa yoğun ilgi vardı.

Darende M. İzzet Paşa Halk Kütüphanesi’ndeki programın oldukça yararlı geçtiğini belirten Darendespor Başkanı Fatih Kumtepe, “Yaklaşık bir yıldır başarıyla uygulamakta olduğumuz proje çerçevesinde ortaya güzel çalışmalar koyduk. Daha önce iki konferans programı daha gerçekleştirdik. Bu programların yanında futbol, voleybol, güreş ve tekvando kurslarımız devam ediyor. 19 Mayıs günü başlayacak Çanakkale gezimizle Darende gençliğiyle Çanakkale Zaferi’nin yüzüncü yılında şehitlerimizi ziyaret etme fırsatı bulacağız. Bu çalışmalardan da görüldüğü gibi tek amacımız Darendespor futbol takımının başarısı değil. Bu kulüp, Darende gençliği için birçok alanda hizmet veriyor. Yaptığımız çalışmalara gençlerimiz de büyük bir ilgi gösteriyorlar. Bu ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Malatya amatör futbol liginde mücadele eden futbolculara başarılar diliyoruz” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/darendespordan-genclere-konferans-32631