economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Çavuşoğlun'daki Spor Salonu Aylardır Hizmete Sokulamadı

Çavuşoğlun'daki Spor Salonu Aylardır Hizmete Sokulamadı
A- A+ A

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Malatya’nın her mahallesine spor salonu kazandırma projesi kapsamında Çavuşoğlu Mahallesi’ne yapılan ve henüz tamamlanmadan Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilen spor salonu bir türlü hizmete sokulamadı.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün eksiksiz bir şekilde, yapılan protokol karşılığında Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teslim ettiği Çavuşoğlu’ndaki spor salonu aylardır hizmete gireceği günü bekliyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Büyükşehir Spor Kulübü’nün çalışmalarına tahsis edilmek üzere verilen spor salonunun son durumu ise içler acısı.

Konuyla ilgili konuşan Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Barman, salonun önümüzdeki günlerde hizmete gireceğini söyledi.

Yarım kalan işlerin tamamlama çalışmalarından dolayı gecikmenin yaşandığını öne süren Barman, “Çavuşoğlu’ndaki spor salonu hizmete girmeye hazır. Teslim aldıktan sonra birkaç eksiği vardı, o eksikleri tamamladık. Önümüzdeki günlerde salonumuzu açacağız” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/cavusoglundaki-spor-salonu-aylardir-hizmete-sokulamadi-77450