economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti'nin Hedefi Büyük

Ak Parti'nin Hedefi Büyük
A- A+ A

AK Parti Malatya Milletvekilleri, Sarıcaoğlu ve Halfettin Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Kübra Düğün Salonu’nda düzenlenen ortak toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, istikrardan yana olduklarını ifade ederek, 7 Haziran’da AK Parti’nin yeniden iktidar olacağını ve Malatya’da 6’da 6 yapacaklarını kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, AK Parti hareketinin milletin hareketi olduğunu belirterek, "Bu yolda yürürken, icraat yapıyoruz. Bir düzlüğe çıkacağız, daha da güçleneceğiz. Engelleyen, işleri karıştıran kimsede olmayınca 1-2 sene içerisinde bütün işlerimizi halledeceğiz. Allah’ın izniyle bu hareketi hiç kimse durduramaz" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık da, "Malatya benim, Malatya bizim sevdamız’ ifadesini kullanarak, çok önemli yollar kat ettiklerini belirtti. Çalık, Malatya’da 6-0 istediklerini kaydederek, "Ben biliyorum ki, Halfettin ve Sarıcıoğlu’ndan aslanlar gibi 6-0 çıkar" dedi.

Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık, Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/malatya-haberleri/ak-partinin-hedefi-buyuk-39245