economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

10. Türkiye Muhasebe Forumu Sürüyor

10. Türkiye Muhasebe Forumu Sürüyor
A- A+ A

Konya’da düzenlenen, 10. Türkiye Muhasebe Forumu ve 6. Türkiye Haksız Rekabet Kongresi ikinci gününde devam ediyor.

Bir otelin salonunda düzenlenen ve yaklaşık 2 bin meslek mensubunun katıldığı 10. Türkiye Muhasebe Forumu ve 6. Türkiye Haksız Rekabet Kongresi ikinci gününde devam ediyor. Katılımcılar foruma Konya’nın yerel gruplarından ‘Kaşıks’ ekibinin gösterisi ile başladı. Yöresel şarkılar eşliğinde oyunlar sunan ekip alkış topladı.

Forumda ana tema konuşmacısı Andrew Steele’nin sunumunun ardından Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in oturum başkanlığında, Erkak Azizoğlu ‘Haksız Rekabetle Mücadele Meslek Kararı Uygulamalarının Değerlendirilmesi’ni anlatırken, Bumin Doğrusöz ‘Sözleşme Hukukunun Meslek Hukuku Açısından Değerlendirilmesi’ konusuna değindi. Prof. Dr. Cemal Yükselen’in ‘Meslek Mensuplarının Hizmet Kalitesi ve İş Kapasitesinin Değerlendirilmesi’ başlıklı sunumuyla öğle öncesi program sona erdi.

Öğleden sonra Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İlker Özokcu’nun oturum başkanlığında, ‘Akademik Bakış Açısıyla’ Prof. Dr. Cemal İbiş, ‘İş Dünyası Bakış Açısıyla’ Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve ‘Meslek Camiası Bakış Açısıyla’ Yücel Akdemir katılımcılara seslendi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/konya-haberleri/10-turkiye-muhasebe-forumu-suruyor-74961
Etiketler: Konya, Konya Haberleri