economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

10. Türkiye Muhasebe Forumu Başarıyla Tamamlandı

10. Türkiye Muhasebe Forumu Başarıyla Tamamlandı
A- A+ A

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan 28-29 Nisan tarihlerinde Konya’da düzenlenen 10. Türkiye Muhasebe Forumu ve 6. Haksız Rekabet kongresinin başarıyla tamamlandığını açıkladı.

Konya’nın bu organizasyonu eksiksiz şekilde gerçekleştirdiğini ve forumdan ayrılan misafirlerin Konya’dan çok memnun kaldığını belirten Başkan Turan, “10.Türkiye Muhasebe forumunu başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin dört bir yerinden yaklaşık 2 bin meslektaşımızı eksiksiz şekilde misafir ettik. İlk olarak Türkiye Muhasebe forumunun Konya’da düzenlenmesine destek veren başta TÜRMOB Yönetim Kurulu Başkanı Nail Sanlı ve TÜRMOB Yönetim Kuruluna, organizasyonumuza gösterdikleri ilgi ve verdikleri destekten dolayı Sayın Valim Muammer Erol, Konya Milletvekilimiz Hüseyin Üzülmez, Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk’e, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali Osman Karamercan’a, Organizasyon süresince bizleri takip eden basın mensuplarına teşekkür ederim” dedi.

“KONYAMIZIN MİSAFİRPERVERLİĞİ EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜLDÜ”

Konya, muhasebe forumu gibi önemli ve büyük bir organizasyonu sorun yaşamadan tamamladıklarını ifade eden Turan, “Kentimizden ayrılan misafirlerimiz Konya’mızın güzelliğinden oldukça etkilendiler. Esnafımızın göstermiş olduğu misafirperverlik içinde esnaflarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Konya’mızı etkinlik süresince elimizden geldiği kadar tanıtmaya çalıştık. İki günlük forumun açılış oturumlarından önce semazen gösterisi ve grup Kaşık’s gösterilerini düzenlendik. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek Bey’in misafirlerimize hediye ettiği mesnevi ile ilgili kitap için misafirlerimiz adına ayrıca teşekkür ediyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Muhasebe Forumu organizasyonu ile Konya’mızın adını güzel şekilde duyurmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/konya-haberleri/10-turkiye-muhasebe-forumu-basariyla-tamamlandi-74493
Etiketler: Konya, Konya Haberleri