economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Müsiad Eski Şube Başkanı Adnan Kurt Ak Parti'den Aday Adayı Oldu

Müsiad Eski Şube Başkanı Adnan Kurt Ak Parti'den Aday Adayı Oldu
A- A+ A

Müsiad Gebze Şubesi Eski Başkanı Adnan Kurt, AK Parti’nin 23’üncü milletvekili aday adayı oldu. Kurt düzenlediği basın toplantısında, hizmet etmek için yola çıktığını dile getirdi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği eski Gebze Şube Başkanı Adnan Kurt, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığı dosyasını İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a teslim etti. 23. Dönem milletvekilliği için resmen aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Adnan Kurt, Gebze’de basın toplantısı düzenledi. Müsiad Yönetim Kurulu’nun da katıldığı toplantıda konuşan Kurt, öz geçmişini anlattıktan sonra; “Bu süreçten sonra AK Parti’de memlekete hizmet etmeye gayret göstereceğiz. Birikimlerimizi, değerlerimizi kullanabileceğimizi düğündüğüm için aday adayı oldum. Gerisi Allah’ın takdiridir” dedi.

ADNAN KURT KİMDİR?

1965 Muş doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası. Anadolu Üniversitesi İktisat ve İTÜ Fizik Mühendisliği Bölümü mezunu. Şu anda bilişim sektöründe çalışıyor.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kocaeli-haberleri/musiad-eski-sube-baskani-adnan-kurt-ak-partiden-aday-adayi-oldu-38863