economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Baran Başsavcı Kaplan'ı Ağırladı

Başkan Baran Başsavcı Kaplan'ı Ağırladı
A- A+ A

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Gebze Cumhuriyet Savcılığından Körfez Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Alpaslan Kaplan’ı makamında ağırladı.

Körfez’de görev yapmaktan ve Körfezlilerle birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu ifade eden Başsavcı Kaplan, kurumlar arası işbirliğinin her zaman önemli olduğunu kaydetti.

Kendisini ziyarete gelen Başsavcı Alpaslan Kaplan’la birlikte bir süre sohbet eden Başkan Baran, “Körfez tarihi ve doğal güzellikleriyle yaşanabilir bir ilçemiz. İnşallah önümüzdeki zamanlarda yapacak olduğumuz büyük projelerle ilçemizi gerek İlimizin gerekse Ülkemiz çapında örnek ve model bir kent haline getireceğiz. Kurumlar arası işbirliğiyle hizmetlerimizi yürütmeye devam edeceğiz. Körfez Belediyesi olarak üzerimizde düşen bir vazifede, istişare içerisinde bulunmaya hazırız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret sıcak ve samimi sohbetlerle devam etti. Başkan Baran’ın umre vazifesini yerine getirmesine de değinen Başsavcı Alpaslan Kaplan, ’’Allah yapmış olduğunuz ibadeti kabul etsin ve bir daha gitmeyi nasip etsin” dedi. Başkan Baran ise kendisini ziyaret gelen Başsavcı Alpaslan Kaplan’a hurma ve zemzem ikram etti. Ziyaret daha sonra çekilen toplu resimlerin ardından son buldu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kocaeli-haberleri/baskan-baran-bassavci-kaplani-agirladi-13932