economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Saadet Partisi Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özal:

Saadet Partisi Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özal:
A- A+ A

Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) oluşturduğu Milli İttifak Mardin 1.Sıra Adayı Ahmet Özal, Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatını ziyaret etti. Özal, "Türkiye’de ve Kayseri’de ortaya koyduğumuz Milli İttifakla iyi neticeler alacağımızı düşünüyorum” dedi.

SP ve BBP’nin 7 Haziran Genel Seçimleri için kurmuş olduğu Milli İttifak koalisyonu Mardin 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özal Saadet Partisi Kayseri İl teşkilatını ziyaret etti. Babası Merhum Turgut Özal’ın Kayseri Lisesinde okuması nedeniyle Kayseri Lisesinde yapılacak plaket törenine onur konuğu olarak çağrılan Ahmet Özal, seçim çalışmaları kapsamında Kayseri Milli İttifak adaylarına başarılar diledi.

Özal, "Kayseri Lisesi’nde Kayseri Lisesi mezunlarına plaket verilecek. Babamda oradan mezun olduğu için beni de çağırdılar. Ben de hem plaketi almaya hem de fırsattan istifade Kayseri’yi ziyaret etmek için buraya geldim. Milli ittifakın üyeleriyle beraber olup onlarla konuşmak ve bu arkadaşlarla esnafı dolaşmak için her iki sebepten dolayı Kayseri’ye geldim. Kayseri’ye bundan üç sene önce gelmiştim. Kayseri çok gelişmiş ve çok güzel bir yer. Türkiye’de ve Kayseri’de ortaya koyduğumuz bu milli ittifakla iyi neticeler alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Saadet Partisi Kayseri 2.Sıra Milletvekili Adayı Duran Soyuğur ise, "Turgut Özal bu ülkede güzel hizmetleriyle tanınan, herkes tarafından sevilen, Türkiye’nin gidişatına yön veren, yeni bir yol çizen bir lider olarak Kayseri Lisesi’nden mezun olması münasebetiyle hazırlanan plaket merasimine katılmak üzere oğlu Ahmet Özal buraya geldi. İnşallah Kayseri’deki ittifaka da katkıda bulunacaktır” diye konuştu.

"ZİYARETLER SÜRÜYOR"

Öte yandan, Milli İttifak Kayseri Milletvekili Adayları, İncesu’yu ve mahalle esnaflarını ziyaret etti. İncesululardan oy isteyen milletvekili adayları, "Bu seçim gerçekten de çok önemli bir seçimdir. Bizim baraj gibi bir sıkıntımız yok. Bizim hayra motor şerre freniz. Rahmetli Erbakan Hocamız zamanındaki çalışmaları gördünüz. İşçiye nasıl zamlar yaptığını gördünüz onun izinden giden öğrencilerine oyları verin ki bizde hocamız gibi size yeniden yüzde yüze yakın zamlar verelim” ifadeleri kullanıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kayseri-haberleri/saadet-partisi-mardin-1-sira-milletvekili-adayi-ahmet-ozal-88948