economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Haydi Gençler Sıra Sizde

Haydi Gençler Sıra Sizde
A- A+ A

Melikgazi Belediyespor Voleybol Genç takımı Grup birinciliği müsabakaları için Kırşehir’de. Yıldız ve Yaş Grubu takımının ardından Genç takım’da tek hedef Kırşehir’de Yarı Final biletini alabilmek.

Şehrimizde yapılan il birinciliği müsabakalarında her yıl olduğu gibi bu yılda rakiplerine hiç set vermeden il birincisi olan Melikgazi Belediyespor Voleybol Genç takımı 04-07 Mayıs tarihleri arasında Kırşehir’de yapılacak olan Grup birinciliği müsabakalarında ev sahibi Kırşehir, Kırıkkale ve Nevşehir takımları ile şampiyonluk mücadelesi verecek.

İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve grup birincisi olacaklarına inandıklarını belirten Antrenör Fuat Kalay “ Genç takımımız grup birinciliğine hazır. Artık söz sırası sporcularda. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda inşallah yarı finallere ve oradan da Türkiye Finallerine katılmak istiyoruz. Zorlu rakipler var ancak biz çok güçlüyüz ve grubun favorisiyiz. Bize güvenenleri mahcup etmemek için canla başla mücadele edeceğiz ve yarı final biletini alarak, sevinçlerimize bir yenisi daha ekleyeceğiz” dedi.

Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Öztürk’de yaptığı açıklamada “Voleybol’da tarih yazmaya devam ediyoruz. Bir yenisini de inşallah Geç takımımız Kırşehir’e yazmaya gidiyor. Öncelikle teknik heyet ve sporcularımıza başarılar diliyorum.Yıldızlarımız ve Yaş Grubu takımımız bu sevinci yaşattılar,aynı başarıyı Genç takım’da gösterecek ve mücadele ettiğimiz üç kategoride de şehrimizi Türkiye Yarı Finallerinde temsil edeceğiz.Melikgazi Belediyespor gençlere spor yapabilme imkanı sağlamak ve özellikle salon sporlarına destek olma amacına,gençlerin elde ettikleri birbirinden değerli bu başarılar ile çoktan ulaşmıştır.Bunda en önemli pay elbette ki bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sporun ve Sporcunun Dostu Belediye Başkanımız Sayın Dr.Memduh Büyükkılıç’a aittir.Başkanımıza teşekkür ediyor,Finallerde en az bir kategoride Türkiye Şampiyonu olarak,bu başarıları taçlandırmak istiyoruz.”dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kayseri-haberleri/haydi-gencler-sira-sizde-92183