economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan Ak Parti'den Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan Ak Parti'den Aday Adayı Olduğunu Açıkladı
A- A+ A

Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Deniz Çağan, "2002 yılından bu yana ülkeyi yöneten Ak Parti iktidarının Başbakanı ve 10 Ağustos seçimlerinde halk tarafından seçilerek Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Recep Tayyip Erdoğan, ülkenin karanlık geçmişini, yaptığı yenilikçi politikalarla aydınlatmayı başarmış, karanlık günleri bertaraf etmiştir. 2023 vizyonunun değişikliği Türkiye açısından bir zorunluluğu ortaya koymuştur" dedi.

Çağan, "2023 vizyonu öncesi Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun ortaya koyduğu ‘Yeni Türkiye’ hedefleri ise ülke ekonomisinin daha da kalkınmasında büyük ihtiyaca hasıl olmuştur. Ak parti hükümetleri tarafından son 12 yıldır sürdürülen özellikle ekonomik politikalar ülkenin dış borçlanmasını silmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini hiçbir güce gebe bırakmamıştır" diyerek şu şekilde konuştu:

"Güzel başlangıçtan sonra hep akıbet hayır ola” sözünden hareketle Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun büyük hedeflerinden olan ‘Yeni Türkiye’yi hayata geçirmesindeki en temel gelişmelerden biri olan Parlamentoyu gençleştirme projesine, geçmiş siyasal deneyimim ve gazetecilik mesleğimden edindiğim tecrübelerimle ülkemin daha da kalkınması adına Meclis çatısı altında elimi taşın altına koymak üzere, bu kutsal ve asil mücadelenin içinde yer almak ve yaşadığım topraklara borcumu ödemek için 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti Kayseri teşkilatından aday adayı olduğumu bugün açıklayacağım. Ak Parti milletimizin umudu ve güvencesidir."

DENİZ M. ÇAĞAN KİMDİR?

14.01.1977 yılında Almanya’nın Heidelberg şehrinde doğdu.

Eğitim hayatını, Kılıçarslan İlkokulu, Dedeman Ortaokulu ve Şeker lisesinde tamamladı. Liseyi tamamladıktan sonra bir süre eğitime ara vererek, Aile şirketi olan ÇAĞAN GRUP adlı şirkette yönetici olarak iş hayatına atıldı. Uzun bir iş hayatından sonra, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünü kazandı ve halen öğrencilik hayatı devam etmektedir.

Siyasete ilk olarak, Anavatan Partisinde 1998-2003 yıllara arasında Kayseri Melikgazi İlçe Başkanlığı ve Gençlik kolları İl yönetim Kurulu Üyeliği ile atıldı. Anavatan Partisinin siyasi sürecinin sonlandırmasının ardından ise aktif siyasete ara verdi.2001-2014 yılları arasında Kayseri Erciyesspor takımında Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulundu. ÇAĞAN GRUP bünyesinde yayın hayatını başlatan KANAL 38 televizyonu ve ardından kurulan HABER 38 gazetesinin hem Genel Yayın Yönetmenliği ve ÇAĞAN MEDYA Genel Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulunda Genel Sekreterlik görevini de yürütmüş olan Deniz M. Çağan, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel müdürlüğü tarafından kendisine tahsis edilen Sarı Basın kartı sahibidir.

Evli ve 4 çocuk babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kayseri-haberleri/cagan-medya-genel-muduru-deniz-cagan-ak-partiden-aday-adayi-oldugunu-acikladi-55589