economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ambar Ortaokulu Ve Özel Genç Sultan Koleji Sporcularından Melikgazi Belediyesine Ziyaret

Ambar Ortaokulu Ve Özel Genç Sultan Koleji Sporcularından Melikgazi Belediyesine Ziyaret
A- A+ A

Ambar Ortaokulu Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan bayan sporcuları ile Özel Genç Sultan Koleji Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu olan sporcular Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları ve başarıları hakkında bilgi vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ambar Ortaokul Müdürü İhsan Kutlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ramazan Fatih Efe, bayan sporcular ile yaptıkları ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi; ”Melikgazi Belediyesi sanatçıya, sporcuya ve yerel değerlere vermiş olduğu önem ve destekleri ile Melikgazi isminin daha çok duyulmasına ve başarısına vesile olmaktadır. Spora ve sporcuya yapılan yatırım ve hizmetler, sporcuya verilen önem ve neticesinde son yıllarda Kayseri’mizde sporun her alanında başarılar elde edilmeye başlanılmıştır. Tüm bu gelişmeler belediye yatırımlarının sonucu ve yansımasıdır. Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç’a bu başarımıza vesile olması, spora ve sporcuya yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz.” dediler.

Özel Genç Sultan Koleji Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu olan sporcular ise “Melikgazi Belediyesi Masa Tenisinin gelişmesine, yaygınlaşmasına ve sevilmesine en büyük katkı sağlamıştır. Çünkü her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası ile masa tenisi gönüllülerini bir araya getirmiş, bu sporun gelişmesine destek olmuştur. Bugün Masa Tenisinde bir başarı var ise bunun temelinde yine Melikgazi Belediyesi hizmetleri bulunmaktadır” dedi.

Melikgazi’de 45 açık alan basketbol, 12 açık alan voleybol ve 24 spor salonu bulunduğu ayrıca masa tenisi ve futbol gibi turnuvalar düzenlediklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, spora ve sporcuya yapılan yatırım ve hizmetlerin bir sonucu olarak sporda kazanılan başarıların artmaya başladığını söyledi.

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Anbar Ortaokulu bayan sporcuları ile masa tenisinde Türkiye Şampiyonu olan Özel Genç Sultan Koleji Sporcularını kutlayarak başarıların devamını dilediğini ve desteklerin her zaman devam edeceğini sözlerine ekledi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kayseri-haberleri/ambar-ortaokulu-ve-ozel-genc-sultan-koleji-sporcularindan-melikgazi-belediyesine-ziyaret-24680