economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Barutçuoğlu Avm'nin Çekiliş Talihlileri Hediyelerini Aldı

Barutçuoğlu Avm'nin Çekiliş Talihlileri Hediyelerini Aldı
A- A+ A

Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi tarafından 24 Temmuz-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenen kampanyanın talihlileri, yapılan çekiliş sonrası hediyelerini aldı.

Barutçuoğlu Alışveriş Merkezindeki tüm mağazalardan 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak çekiliş kampanyasına katılan müşteriler arasında noter huzurunda çekiliş yapıldı. Noter huzurunda yapılan bu çekilişte, hediye kazanan talihliler, hediyelerini aldı.

Çekiliş sonucunda hediye almaya hak kazanan talihlilere hediyelerini Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Şevket Özsoy verdi. Özsoy, çekiliş talihlilerini tebrik ederek, kampanyalarına destek veren ve büyük ilgi gösteren tüm müşterilerine teşekkür etti. Özsoy, geleneksel hale getirdikleri araba çekilişi ile birlikte çeşitli hediye çekilişini önümüzdeki yıllarda da sürdüreceklerini söyledi.

Yapılan çekilişten hediye almaya hak kazanan talihliler ise, Barutçuoğlu Alışveriş Merkezine teşekkür ederek, bu tür kampanyaların il genelinde daha da yaygınlaştırılmasını istediler.

3 Ocak Cumartesi günü Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen çekilişte, bir adet 2014 model Ford Tourneo ile 5 adet Iphone 5S cep telefonu dağıtıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/kastamonu-haberleri/barutcuoglu-avmnin-cekilis-talihlileri-hediyelerini-aldi-56007