economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yıldızlar Hentbol'da Heyecan Başladı

Yıldızlar Hentbol'da Heyecan Başladı
A- A+ A

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen yıldızlar kız-erkek hentbol grup müsabakalarında heyecan başladı.

Yunus Emre Spor Salonunda takımların tanıtılması ile başlayan açılış töreninde bir konuşma yapan Şube Müdürü O.Selçuk Akbaş, "Bugün burada Türk Dili’nin Başkenti Karaman’ımızda sizleri ağırlamaktan, misafir etmekten büyük onur ve gurur duyduğumu belirterek, Yıldızlar Hentbol Grup müsabakalarına hoş geldiniz diyorum. Sözlerime son vermeden önce, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen siz değerli ailelerimize ve gençlerimize, bugün bizlerle birlikte olan siz değerli konuklarımıza, kıymetli öğrencilerimize ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Daha nice etkinliklerimizde bir arada olabilmek dileğiyle, hepinize iyi seyirler diliyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Karaman’ı Bifa Ortaokulu ve Özel Başarı Ortaokulunun temsil ettiği müsabakalarda erkekler kategorisinde Adana, Hatay, Kahraman Maraş, Kırşehir, Konya, Mersin, Niğde, Osmaniye, kızlar kategorisinde ise Antalya, Denizli, Hatay, İstanbul, Kırşehir, Mersin ve Osmaniye takımları gruptan çıkma mücadelesi verecek. 09-12 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan yıldızlar hentbol grup müsabakaları12 Nisan Cumartesi günü sona erecek.

http://aygazete.com/yerel-haberler/karaman-haberleri/yildizlar-hentbolda-heyecan-basladi-15148