economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Sarıveliler Belediyesi Araç Filosuna Dört Adet Motosiklet Ekledi

Sarıveliler Belediyesi Araç Filosuna Dört Adet Motosiklet Ekledi
A- A+ A

Karaman’ın Sarıveliler Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için araç filosuna 4 adet yeni motosiklet aldı.

Yeni alınan motosikletler ile Sarıveliler Belediyesi’ne ait motosiklet sayısı beşe yükselmiş oldu. Alınan yeni motosikletlerle araç parkının daha da güçlendiğini belirten Belediye Başkanı Hayri Samur, “İlçemizde hizmete girecek olan Çevlik Göleti sulama hattı güzergahında görevlendirilmek üzere Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğünce motorize ekipler oluşturulacak. Bu motorize ekipler yaz aylarında araçların girmeyeceği yere rahatlıkla girebilecek. Bu sayede sulama hattında meydana gelebilecek olumsuzluklara ve şikayetlere anında müdahale edilebilecek. Hem yakıttan tasarruf edebilmek, hem de vatandaşlarımıza hizmeti zamanında ve daha hızlı verebilmek adına bu motosikletleri aldık. Sarıveliler Belediyesi olarak hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Yeni motosikletlerimiz belediyemize ve tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/karaman-haberleri/sariveliler-belediyesi-arac-filosuna-dort-adet-motosiklet-ekledi-98650