economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Gediz Fenerbahçeliler Derneği Yöneticileri Başkan Saraoğlu'nu Ziyaret Etti

Gediz Fenerbahçeliler Derneği Yöneticileri Başkan Saraoğlu'nu Ziyaret Etti
A- A+ A

Kütahya’nın Gediz ilçesinde faaliyet gösteren Fenerbahçeliler Derneği yeni yönetimi Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu’nu ziyaret etti.

Gediz Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ahmet Cengiz, yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Akif Çetintürk, Yüksel Koç, Şeref Bertan, Tarkan Uluer ve Sedat Çam ile birlikte Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Ahmet Cengiz, “Gediz Fenerbahçeliler Derneği yeni yönetimi olarak Belediye Başkanımızı ziyaret ederek, planladığımız çalışmalarımızla Gediz’de spora destek vereceğimizi başkanımızla paylaştık” dedi.

Başkan Saraoğlu da, “İlçemizde faaliyet gösteren ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan ve faaliyetlerden uzaklaşmasında büyük öneme sahip dernek ve kuruluşların çalışmalarına destek vermekteyiz. Spor ve çeşitli faaliyetler ile gençlerimizin ve çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayan ve bu yönde çalışan herkesi destekliyoruz. Fenerbahçeliler Derneği yeni yönetimini de görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.(MA-EFE)

http://aygazete.com/yerel-haberler/kütahya-haberleri/gediz-fenerbahceliler-dernegi-yoneticileri-baskan-saraoglunu-ziyaret-etti-36465