economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Balıkçılardan Şeboy'a 'Kaptanımız Ol' Çağrısı

Balıkçılardan Şeboy'a 'Kaptanımız Ol' Çağrısı
A- A+ A

Narlıdereli balıkçılar AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy’a teknelerinin dümenini teslim ederek “Cemil Şeboy’un kaptanlığında İzmir tam yol ileri gidecek” dedi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Mimar Cemil Şeboy İzmir’in her ilçesinde sevgiyle karşılanıyor. Seçim çalışmaları kapsamında her gün bir ilçede ziyaretler gerçekleştiren Şeboy son olarak Narlıdere’de vatandaşların gönlünü fethetti. AK Parti İlçe Teşkilatlarıyla birlikte kentin her mahallesindeki hemşerileriyle buluşan Şeboy’u karşısında gören vatandaşlar, “Buca’da yaptığınız hizmetleri tüm İzmir’e istiyoruz” ifadelerini kullanıyorlar. Narlıdere Su Ürünleri Kooperatifi’ne bağlı balıkçılar ise bir adım daha ileri giderek AK Parti adayına balıkçı teknesinin dümenini teslim ettiler. Cemil Şeboy’u yakından tanıdıklarını belirten balıkçılar İzmir’e işi bilen bir kaptan gerektiğini belirterek, “ Bu kentin artık tam yol ileri gitmesi gerekiyor İzmir’i en iyi bilen ve önüne çıkan dalgaları aşabilecek kişi Cemil Şeboy’dur. O’nun İzmir’e hizmet edeceğinden eminiz” diye konuştu.

“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ”

Tüm İzmirlilerin aynı gemide olduğunu vurgulayan AK Parti adayı Cemil Şeboy, “İzmir’i en güzel yerlere götürmek hepimizin görevi” diye konuştu. Şeboy, İzmir’e faydalı olacak her proje için Meclis’te çalışacağım. Projeleri hangi partiden kim hazırlamış diye bakmayız yeter ki İzmirli hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırsın. Çünkü İzmir’de yapılması gereken çok iş var. 65 kilometrelik metro İzmir’in olmazsa olmazı. İnciraltı’ndan Karşıyaka’ya yapılacak köprü hem iki yakayı birleştirecek hem de trafik sorununu rahatlatacak. Kentsel dönüşümün bir an önce başlaması lazım. Allah korusun İzmir’de büyük bir deprem olsa kentin yüzde 65’i yok olacak. Bunlar bizim acil olarak üzerinde duracağımız konular. Birçok projemiz var, sizlerin sorunları var o yüzden yüküm ağır biliyorum ama hep birlikte çözüm üreteceğiz. Ben sokaktan gelen biriyim. 15 yıllık Belediye Başkanlığımda her gün sokaklarda, hemşerilerimle birlikteydim. Milletvekili olduktan sonra da yine sizlerin yanında olacağım, yaşadığınız sıkıntıların çözüm yollarını birlikte bulacağız” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/izmir-haberleri/balikcilardan-seboya-kaptanimiz-ol-cagrisi-70126
Etiketler: İzmir, İzmir Haberleri