economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Kartallı Minikler 23 Nisan'a Hazırlanıyor

Kartallı Minikler 23 Nisan'a Hazırlanıyor
A- A+ A

Kartal Belediyesi kreşlerinde eğitim gören Kartallı minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak.

Kartal Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bu yıl da çocuklar için birbirinden renkli etkinlikler düzenliyor. Kartal Belediyesi kreşleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlıklara başladı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 2009 yılında bir olan kreş sayısını 11’e çıkararak çocuklara verdiği önemin ve değerin bir kez daha altını çizerek, çocukların 23 Nisan’ı doyasıya yaşamaları için etkinlikler düzenlediklerini belirtti.

Belediye kreşleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, büyük bir coşkuyla kutlamayı planlıyor. Festival havasında geçecek olan kutlamaların hazırlıkları şimdiden başladı. Kreş öğrencileri şiirlerini şarkılarını ezberlerken, öğretmenleri de onlara yardım ediyor.

Kartal Belediyesi Kreşler Müdürü Enif Yavuz Dipşar, ’’23 Nisanı çok güzel bir şekilde kutlamak istiyoruz, ona göre hazırlıklarımız devam ediyor. Hem velilerin hem de çocukların kutlayacağı bir bayram ortamı oluşturmaya çalışıyoruz, inanıyorum ki gösterimiz herkesi çok mutlu edecektir’’ dedi.

Kartal Belediyesi Kreş öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile eğlenceye doyacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ülkede olduğu gibi Kartal’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Kartal Belediyesi 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde organize edilen kutlama programı kapsamında ilçedeki çocuklara keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Kartal Belediyesi çocuklara yönelik olarak 23 Nisan günü Kartal’da düzenleyeceği kutlama programı kapsamında oyun atölyeleri, şişme oyun parkları, 9 D sinemalar, mısır ve pamuk şeker dağıtımı yapılacak. Ayrıca Belediye Kreş öğrencileri de düzenleyecekleri kutlama programında gösteri yapacak ve koro çalışmasıyla sahne alacak.

http://aygazete.com/yerel-haberler/istanbul-haberleri/kartalli-minikler-23-nisana-hazirlaniyor-84755