economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Nto Başkanı Özyurt'a, Cumhurbaşkanı'ndan Hizmet Şeref Belgesi

Nto Başkanı Özyurt'a, Cumhurbaşkanı'ndan Hizmet Şeref Belgesi
A- A+ A

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde delegeliğinin 10.yılını dolduran Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Hizmet Şeref Belgesi’ verildi.

TOBB 71. Genel Kurulu’nda, TOBB delegeliğinde 10, 20, 30 ve 40 yılını dolduran üyelere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla plaket ve hizmet şeref belgesi verildi.

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, birlik, beraberlik ve vefaya büyük önem verdiklerini, bu anlayışla çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, Hizmet Şeref Belgesi’ne layık görülen üyelere ilişkin, "Kazanırken kazandırmanın, insanlara iş ve aş sağlamanın değerini öğrettiler, dürüst tüccarın ne olduğunu gösterdiler" dedi.

Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB bünyesinde 10, 20, 30 ve 40 yılını dolduran üyelere Hizmet Şeref Belgeleri ve plaketlerini vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ankara TOBB Konferans Salonunda gerçekleşen törene, Nizip Ticaret Odası adına; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mahmut Polat, Ali Sarı, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Seyit Çeker, İbrahim Demir, M.Ali Karabacak, Meclis Üyeleri Osman Alpaslan, Ali Kaya ve Genel Sekreter Serpil Gündoğdu katıldı.

http://aygazete.com/yerel-haberler/gaziantep-haberleri/nto-baskani-ozyurta-cumhurbaskanindan-hizmet-seref-belgesi-46849