economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Türk Parti Genel Başkanı Özgüç, Erzurum'da Bar Oynadı, Türbeyi Ziyaret Etti

Türk Parti Genel Başkanı Özgüç, Erzurum'da Bar Oynadı, Türbeyi Ziyaret Etti
A- A+ A

TÜRK Parti Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, Erzurum’da halk oyunları ekibiyle birlikte bar oynayarak Abdurahman Gazi Türbesini ziyaret edip dua etti.

TÜRK Parti Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere bugün Erzurum’a geldi. Erzurum Havalimanında Halk oyunları ekibi ve partililer tarafından karşılanan Özgüç, folklor ekibiyle birlikte bar oynadı. Araç konvoyu eşliğinde şehir turu atan TÜRK Parti Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, daha sonra Abdurahman Gazi türbesini ziyaret ederek dua etti.

Türbenin ardından esnafı ziyaret eden Özgüç, vatandaşlarla çay içerek seçimlerde destek istedi.

Ziyaretlerin ardından bir basın toplantısı düzenleyen TÜRK Parti Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, muhalefetin olmadığını belirterek demokrasinin güç kaybettiğini söyledi. Demokrasinin herkes için gerekliği olduğunu vurgulayan Özgüç, “Biz milletimiz için varız. Bizim siyasetimiz millet siyasetidir. Bizlerin çıktığı seferin zaferle sonuçlanması milletimize bağlıdır. Biz milletimize her daim güveniyoruz” diye konuştu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/erzurum-haberleri/turk-parti-genel-baskani-ozguc-erzurumda-bar-oynadi-turbeyi-ziyaret-etti-83382