economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Vali Kahraman Yardım Ettiği Aileden Kur'an-I Kerim Hediyesi Aldı

Vali Kahraman Yardım Ettiği Aileden Kur'an-I Kerim Hediyesi Aldı
A- A+ A

Ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Erzincan Valisi Kahraman, Yavuzselim Mahallesinde ikamet eden 71 yaşındaki Vecihe Tolar’ın misafiri oldu.

Sosyal sorumluluk kapsamında ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Yavuzselim Mahallesinde tek başına ikamet eden ve tüm ihtiyaçları SYDV tarafından karşılanan 71 yaşındaki Vecihe Tolar’ın misafiri oldu. Ziyarette Vecihe Tolar ile yakından ilgilenen Vali Kahraman istek ve sorunlarını dinledi.

Ziyarette Vali Kahraman, yaşlı vatandaşa SYDV tarafından hazırlanan gıda yardım paketini verdi. Vecihe Tolar’dan kendisini her zaman evladı gibi görmesini isteyen Vali Kahraman, yaşlı vatandaş için Valilik olarak imkanlar ölçüsünde her konuda yardımcı olunacağını belirtti. Vecihe Tolar, ziyaretinden dolayı Vali Kahraman’a teşekkür ederek Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Vali Kahraman ziyaretin ardından mahallede bulunan çocuklarla yakından ilgilendi, onlarla bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/erzincan-haberleri/vali-kahraman-yardim-ettigi-aileden-kuran-i-kerim-hediyesi-aldi-51188