economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Diva-Sen; “Biz Erzincan'da Hizmete Talibiz”

Diva-Sen; “Biz Erzincan'da Hizmete Talibiz”
A- A+ A

Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (DİVA-SEN) Erzincan İl Temsilciliği 4. Olağan Genel Kurulunda Mehmet Ateş’i yeni yönetimde Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter görevi ile dahil etti.

DİVA-Sen Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Sekreterliği görevine atanan Mehmet Ateş, Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır, il temsil yönetimi ve Erzincan’da faaliyet gören yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Erzincan’da sendika olarak kısa sürede önemli çalışmalar yaparak, sendika bünyesine yeni üyeler kazandırdıklarını söyleyen DİVA-SEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ateş, bundan sonraki süreçte sendika genel merkezinde Erzincan’ı ve sendika üyelerini layıkıyla temsil edeceğini ifade etti.

Diva-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ateş yaptığı açıklamada; “Diva-Sen olarak birkaç yıl içerisinde kurulan ama kısa zamanda çok güzel bir noktaya gelen Türkiye’de dikelmeyen ama dik duran, seviyeli, onurlu bir hizmet sendikası olan Diva-Sen’in Erzincan’da da yönetim kurulu olarak arkadaşlarımız ile birlikte bir temsilcilik kurduk. Çalışmalarımız devam ediyor. Erzincan’ımızda daha önce bu hizmette bulunan Hacı Köksal kardeşimiz emekli olduğu için onun görevini bize vermiş oldular. Onun aldığı bayrağı bizde ileriye götürmek için gayret sarf edeceğiz. Ama buradaki arkadaşlarımızla birlikte, dava arkadaşlarımızla bu hizmeti en iyi şekilde Erzincan’ımıza, Erzincan’daki görevli arkadaşlarımıza, onların hizmetine sunmak için gayret sarf edeceğiz. Buraya toplanmamızın amaçlarından bir tanesi de buydu. Biz Erzincan’da hizmete talibiz. Diva-Sen olarak Erzincan’da bu çıtayı yükselteceğiz. İnşallah Ankara’da da Erzincan’ın sesi ve kulağı olacağız. Erzincan kardeşlerimizin her daim hizmetinde olacağız.” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/erzincan-haberleri/diva-sen-biz-erzincanda-hizmete-talibiz-54846