economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ninova Park'ta Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

Ninova Park'ta Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
A- A+ A

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park’ta Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenlendi.

Ninova Park’ta Hz. Muhammed’in (sav) doğumu nedeni ile Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenlendi. İlahilerin okunduğu etkinlikte alışveriş merkezine gelenlere lokum, gül ve gülsuyu dağıtıldı. Kürtçe ve Türkçe ilahilerin seslendirildiği etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ninova Park Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Salih Erdoğan, vatandaşların etkinliklerine gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduklarını söyledi. Erdoğan, “Mübarek günler yaklaşıyor. Kutlu Doğum Haftası ile başlayan mübarek üç aylar ve Ramazan ayıyla devam edecek ve kurban bayramı ile de taçlandırılacak olan bir sürecin başlangıç günü bugün. Kutlu Doğum Haftası’nı tüm Diyarbakırlarla kutluyoruz. Halkın büyük bir teveccühü var, biz de ona layık olmaya çalışıyoruz. Ninova Park Alışveriş Merkezi her zaman olduğu gibi bu manevi duyarlılığı dile getirmek amacıyla böyle bir program düzenledi. Güzel bir günü burada Diyarbakırlılar ile birlikte kutluyoruz” dedi.

Etkinliğin akşam saatlerine kadar devam edeceği öğrenildi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/diyarbakır-haberleri/ninova-parkta-kutlu-dogum-haftasi-etkinligi-56715