economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Bartın'da 2015 Yılı Kobi Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Yapıldı

Bartın'da 2015 Yılı Kobi Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Yapıldı
A- A+ A

Bartın’da, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından ‘2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları’ kapsamında eğitim toplantısı yapıldı.

BAKKA 2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları kapsamında Bartın’da yapılan eğitim toplantısı Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan eğitim toplantısına, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

Eğitim toplantısında ilk olarak BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı tarafından katılımcılara, KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Bilgilendirme sunumu, Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) ve proje fikrinin oluşturulması ve projenin hazırlanması konularında bilgilendirme yapıldı.

Ardından BAKKA Program Yönetim Birimi Uzmanı Medine Merve Yollar tarafından proje hazırlanması, mantıksal çerçevenin oluşturulması ve KAYS’a giriş konularında katılımcılara detaylı bir sunum yapıldı. Programın son oturumunda BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı ve İzleme Değerlendirme ve Raporlama Birimi Uzmanı Ahmet Kubilay Çağlı tarafından, bütçe hazırlama esasları, bütçe hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, detaylı açıklama ve örneklerle katılımcılara anlatıldı.

Katılımcılardan gelen soruların detaylı bir biçimde ve örneklerle yanıtlandığı eğitim toplantısı sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmesiyle son buldu.

http://aygazete.com/yerel-haberler/bartın-haberleri/bartinda-2015-yili-kobi-ve-yoresel-degerler-mali-destek-programlari-egitim-toplantisi-yapildi-37052