economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Milletvekili Ulus'ta Muhtarlarla Buluştu

Ak Parti Milletvekili Ulus'ta Muhtarlarla Buluştu
A- A+ A

AK Parti Bartın Milletvekili Adayları Yılmaz Tunç ve Mustafa Yelkenci, Ulus’ta muhtarlarla buluştu.

YELKENCİ:”BARTIN’DA DAHA GÜÇLÜ GELİYORUZ”

AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Yelkenci yaptığı açıklamalarda; “Bizlerde Bartın’da bu iktidarı güçlendirmek ona katkı sağlamak ve seçimlerde Ak Partiyi Bartın’da iki milletvekiliyle temsil etmek için sizlerin huzuruna çıktık. Siz değerli muhtarlarımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah yapılacak olan genel seçimde partimizi Bartın’da daha güçlü kılacak şekilde Ak Parti’yi tek başına iktidarın devamında Bartın’da güçlü bir şekilde destekleyeceğinize ve Bartın’da Allah’ın izniyle iktidarın nimetlerini Bartın’a getirmede partimize güç vereceğinizi düşünüyorum” dedi.

TUNÇ:"KÖYLERİMİZ KAZANMAYA DEVAM EDECEK”

Muhtarların birlik ve beraberlik içerisinde köylerine mahallelerine sahip çıkmış olmalarından mutlu olduğunu söyleyen AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, “Ben bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan çok teşekkür ediyorum. Sürekli sizlerle istişare halinde olduk. Ben iki dönemdir milletvekiliyim nasip olursa üçüncü dönemde beni yalnız bırakmayacaksınız. İktidardan Mustafa Yelkenci ile beraber iki milletvekili Bartın’a daha çok hizmet daha çok yatırım demek. Bartın Ak Partiyle çok büyük yatırımlar aldı. Bunların en yakın şahidi muhtarlarımızdır. Yeni dönemde iki milletvekiliyle beraber Bartın’dan güçlü olacak Bartın kazanacak. Şehirlerimiz beldelerimiz köylerimiz kazanmaya devam edecek. Geçmişte çok iktidarlar gördünüz. Bazı muhtarlarımız uzun dönemler muhtarlık yaptıkları için onlar kıyaslamayı daha iyi yapacaktır. Ak Partinin 13 yılda Türkiye’ye kazandırdıkları ile 2002 öncesi ülkemizin durumunu kıyaslama açısından bizim en yakın şahidimiz muhtarlarımızdır. Muhtarlarımız 2002 öncesi Türkiye’mizin durumunu çok iyi hatırlıyorlardır” diye konuştu.

Milletvekili Tunç, “KÖYDES yatırımlarımızla köylerimizi alt yapı yönünden güçlendirdik 100 Milyon lirayı aşan KÖYDES yatırımlarımız devam ediyor, tüm gayemiz şehirde ne varsa köyde de o olacak yaklaşımıdır dedik, en ücra köyümüze kadar yol, su, alt yapı, çocuk parkları, yolcu bekleme durakları gibi birçok yatırımı köylerimize ulaştırarak, elimizin değmediği hizmetimizin ulaşmadığı hiçbir köy bırakmadık” dedi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/bartın-haberleri/ak-parti-milletvekili-ulusta-muhtarlarla-bulustu-40462