economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav Regaip Kandili Kutlama Mesajı

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav Regaip Kandili Kutlama Mesajı
A- A+ A

AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav Regaip kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Manav mesajında, “ Mübarek 3 ayların manevi sofrasına ve bereket iklimine açılan bir kapı olan Regaip kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz. Regaip kandili, başta mübarek Ramazan olmak üzere 3 ayların da müjdecisidir.

Bu aylar öncelikle kendi iç huzurumuz, sonra da toplumsal huzur, barış, kardeşlik ve dayanışma duygularının pekiştirilmesi açısından çok önemlidir. Regaip kandilinin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkanı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum.

Bu duygular içinde bütün İslam aleminin Regaip kandilini tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün hemşehrilerimin ve İslam aleminin, insanlığın barış ve huzur içinde olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

http://aygazete.com/yerel-haberler/bartın-haberleri/ak-parti-il-baskani-huseyin-manav-regaip-kandili-kutlama-mesaji-69701