economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Aday Adayı Özkan'dan Stk'lara Çağrı

Ak Parti Aday Adayı Özkan'dan Stk'lara Çağrı
A- A+ A

AK Parti Bartın Milletvekili aday adayı Emin Özkan’dan AK Parti Genel Merkezinin STK’lara yönelik yapacağı oylama için çağrıda bulundu.

AK Parti Bartın Milletvekili aday adayı Emin Özkan, 23 Mart’ta Bartın’da milletvekili belirleme süreci ile ilgili sivil toplum örgütlerine yönelik olarak yapılacak olan oylamada, yoğun katılım beklediklerini söyledi.

Sivil toplum örgütlerinin oylamaya katılarak sürece destek olmalarını isteyen Özkan şöyle konuştu: “Ülkemizin tüm illerinde olduğu gibi Bartın ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve en güzel hizmetlerin yapılmasını sağlamak için Ak Parti MYK toplumun tüm katmanlarının görüşlerine büyük önem vermektedir. Bu manada halkımızın her toplum ve kesimini temsil eden STK’larında görüşlerine başvurma kararı alınmıştır.”

STK’ların tercihinin önemli olduğunu da kaydeden Özkan şöyle devam etti: “Gerçekten herkesi ve her kesimi temsile edebilecek adayın tespitinde çok önemli bir aşama olan STK temayülünde doğru adayın tespiti amacıyla tercihlerini ortaya koymalarının çok önemli olduğunu düşünmekteyim. Bartın ilinde resmi olarak kayıtlı olan; tüm derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri, oda ve meslek kuruluşlarının başkan ve yönetim kurulu üyeleri, sendikaların başkan ve üyeleri, vakıfların başkan ve yönetim kurulu üyeleri, 23 Mart Pazartesi günü saat 09.00-17.00 arasında Ak Parti İl binasında yönetim listeleri ile bir veya iki kişi için isim belirtmek suretiyle tercihlerini oy sandığına atabileceklerdir. Bu tercihler Genel Merkezimizde özenle değerlendirilecektir. Bartın ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve sizlerin sesi olmak için çıktığım bu kutlu yolda bugüne kadar olduğu gibi tüm STK’ların desteğini alarak AK Parti Bartın Milletvekili Adayı olacağıma olan inancım tamdır. Yine sizlerle beraber başaracağımız seçimler sonucunda Bartın Milletvekili seçildiğimde hiçbir ayrımcılık yapmadan herkesin ve her kesimin temsilcisi olacağıma söz veriyorum. Ak Partinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada daha fazla hizmetlerinin devamı ve tüm Bartınlı hemşehrilerimin en güzel şekilde temsilcisi ve dertlerinin dermanı olabilmem için siz değerli STK temsilcilerinin desteklerini bekliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada her zaman sizlerin yanında ve emrinde olacağım. Pazartesi günü tüm STK başkan ve üyelerini hangi siyasi görüşe sahip olurlarsa olsunlar, mutlaka doğru aday tespiti noktasında katkı sunmalarının oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Her şey Bartın için, her şey Türkiye için, her şey insanlık için.”

http://aygazete.com/yerel-haberler/bartın-haberleri/ak-parti-aday-adayi-ozkandan-stklara-cagri-96613